fialova zimni bundaTato krásná fialová zimní bunda značky Columbia Go To tu čeká právě na Vás. Prošívaný vzhled, který se postupně zužuje a hned pak zase rozšiřuje, dokáže vykouzlit tu nejpůvabnější postavu, jakou si lze jen přát.

Vysoký límec nejen dobře vypadá, ale je i velmi praktický v případě, že již nemáte u sebe žádný jiný doplněk, který by Vás zahřál. Rukávy jsou zakončeny speciálním užším černým materiálem, aby tudy nebylo možné nafoukat – proti větru jsou chráněny celé rukávy – a to díky neprodyšné dvojité vrstvě, která je vyplňuje. Bundička je celkově velmi prodyšná, ale naopak je tvořena z dobré teplené izolace Omni-Heat. Navíc je ještě nepromokavá, díky voděodolnému materiálu Omni-Shield. Uvnitř je bundička stříbrná a na vnitřní straně je také schována jedna kapsička se zapínáním na zip. Není to však jediný zip na této bundě, dále také dva malé zipy na předních kapsičkách a jeden velký zip, pomocí kterého lze bundu snadno zapnout.
Vnější část bundy je vyrobena ze 100% polyesteru Triple Check Rip-Stop, zatímco podšívka je vyrobena z 100% polyester Omni-Heat™ Reflective Microtex Light. 100g výplň je tvořena 50% polyesterem a 50% polyesterem Omni-Heat Thermal.

bundy