damska ruzova bundaOutdoor, adrenalin, akce, nebezpečí… to vše lze snadno podnikat s naší novou růžovou zimní bundou od značky Columbia Go To. Tato bunda Vás „ v tom“ rozhodně nenechá.

I v tom největším nebezpečí se bude prostě cítit jako v bavlnce. Rukávy jsou ušity z dvojité vrstvy, která zadrží i ten nejsilnější vítr. Stahovací kapuci zase zajistí to, že se Vám vítr nedostanu na kůži ani přes vlasy či obličej. A díky voděodolnému materiálu s Omni-Shield úpravou, se k Vám nedostane ani voda. No – teď už zbývá jen mráz a s ním si lehce poradí tepelná izolace Omni-heat. Co víc se Vám v zimě může stát ? Pro větší komfort se bundička zapíná na zip, stejně tak jako 3 kapsičky, která má. Dvě kapsy jsou na přední straně bundy, jedna je „schovaná“ uvnitř. Díky tomu, jak je bunda prošívaná, dokáže dokonale zúžit postavu. Jednoduše řečeno, naše bunda by neměla chybět na žádné outdoorové aktivitě.
Bunda je ušita hned z několika různých materiálů, a to: vnější část tvoří 100% polyester Triple Check Rip-Stop. Podšívku tvoří 100% polyester Omni-Heat Reflective Microtex Light a výplň tvoří 50% polyester a 50% polyester Omni-Heat Thermal.

bundy